نشریه مطالعات باستان‌شناسی پارسه امتیاز علمی گرفت

نشریه مطالعات باستان‌شناسی پارسه امتیاز علمی از وزارت علوم اخذ کرد

نشریه مطالعات باستان شناسی پارسه با صاحب امتیازی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری پس از بررسی‌های اولیه، تأییدیه ورود به فرایند ارزیابی و رتبه‌بندی نشریات علمی را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، در این مرحله اطلاعات شناسنامه ای نشریه، سردبیر و گروه دبیران توسط کمیسیون نشریات علمی بررسی و تأیید شده است.
هدف اصلی این نشریه که تاکنون ۱۰شماره از آن به چاپ رسیده، انتشار پژوهش‌ها و تجربه‌های علمی در زمینه‌های باستان‌شناسی (پیش‌ از تاریخ، تاریخی، اسلامی)، تاریخ هنر و مطالعات میان‌رشته‌ای (مطالعات گیاه‌باستان‌شناسی، جانورباستان‌شناسی، باستان زمین‌شناسی، قوم‌باستان‌شناسی، انسان‌شناسی جسمانی و فلزباستان‌شناسی)، سایر مطالعات باستان‌شناسی حوزه‌های مرتبط با ایران در کشورهای همسایه و فرهنگ‌ و تمدن‌های همجوار است.

این نشریه به مدیر مسئولی مرتضی حصاری و سردبیری یعقوب محمدی‌فر، زیر نظر پژوهشگاه میراث فرهنگی منتشر شد، این نشریه به صورت متن باز منتشر می‌شود و مقالات آن در وبگاه نشریه به صورت رایگان قابل دسترس است.

نشریه مطالعات باستان‌شناسی پارسه امتیاز علمی از وزارت علوم اخذ کرد

نشریه مطالعات باستان‌شناسی پارسه امتیاز علمی از وزارت علوم اخذ کرد​ این نشریه از آذرماه سال ۱۳۹۶ به عنوان مجله علمی در حوزه تخصصی باستان‌شناسی منتشر می‌شود. 

close

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *