نگاهی بر بناهای تاریخی ری

نگاهی بر بناهای تاریخی ری

با راه افتادن موج آموزش در فضای مجازی، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، نیز در ادامه معرفی برخی از بناهای تاریخی در این فضا، آموزش «نگاهی به آثار تاریخی ری» را برگزار می کند.

نگاهی بر بناهای تاریخی ری

به گزارش ایسنا،  پرهام جانفشان – مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان تهران – در این زمینه اعلام کرد: آموزش مجازی ( نگاهی بر بناهای تاریخی ری ) به صورت مجازی دوشنبه ۱۸ فروردین روی شبکه های اجتماعی و پرتال اداره کل میراث فرهنگی استان تهران برگزار می‌شود.

او با بیان این که آموزش سنگ بنای هر توسعه پایداری است، افزود: به این امر باور داریم که موضوع آموزش‌های عمومی و تخصصی در هیچ شرایطی نباید متوقف شود و امروز وظیفه داریم به صورت مجازی موضوع آموزش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را در استان پیش ببریم. 

آموزش مجازی نگاهی بر بناهای تاریخی ری در همین راستا برنامه ریزی شده است.

وی با تاکید بر این که معاونت‌های تخصصی این اداره کل موظف هستند موضوع آموزش‌های مجازی در دو بخش عمومی و تخصصی را به صورت مدون و مستمر تا شکست ویروس کرونا به علاقه‌مندان و فعالان ارائه کنند، اظهار کرد: «از شرایط حضور هموطنان در خانه به دلیل شیوع ویروس کرونا باید به گونه برای توسعه آموزش‌های مجازی در حوزه شناخت و معرفی میراث فرهنگی بهره ببریم.»

او اضافه کرد: آموزش مجازی نگاهی بر بناهای تاریخی ری ، قرار است با حضور احمد ابوحمزه – ری شناس – برگزار شود.

close

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *