انتشارات میراث فرهنگی خراسان رضوی با حضور معاون وزیر رونمایی شد

انتشارات میراث فرهنگی خراسان رضوی با حضور معاون وزیر رونمایی شد

بخش انتشارات و تولیدات فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رونمایی شد.

انتشارات میراث فرهنگی خراسان رضوی با حضور معاون وزیر رونمایی شد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ۳۰ عنوان کتاب گردشگری برای ۳۰ شهرستان استان تهیه شده و از هر عنوان کتاب هزار نسخه چاپ شده و در مجموع ۳۰ هزار نسخه کتاب گردشگری شهرستانهای خراسان رضوی به زبان فارسی و انگلیسی چاپ شده است.

ابوالفضل مکرمی فر افزود: ۶۱ تور مجازی سه بعدی از جاذبه های میراث فرهنگی استان خراسان رضوی نیز تهیه و روی پرتال اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان بارگذاری شده است.

وی ادامه داد: ۶۳ عنوان پوستر هم از میراث فرهنگی، صنایع دستی و جاذبه های گردشگری استان تهیه شده و از هر کدام هزار نسخه و در مجموع ۶۳ هزار پوستر به چاپ رسیده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: ۸۳ کلیپ “تایم لپس” از جاذبه های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان نیز تهیه شده و  فیلمهای مستند ی از خراسان رضوی و معرفی شهرستانهای تربت حیدریه و خواف نیز ساخته شده است.

close

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *