رییس پژوهشکده باستان‌شناسی تغییر کرد

رییس پژوهشکده باستان‌شناسی تغییر کرد

مرتضی حصاری با حکم رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، رییس پژوهشکده باستان‌شناسی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، حصاری از سال ۱۳۹۶ تا کنون مدیر پایگاه میراث فرهنگی خلیج فارس و دریای مکران بوده است. او که تألیف کتاب‌ها و مقالات علمی، پژوهشی و تخصصی متعددی را در کارنامه خود دارد، در شمار زیادی از پروژه‌های باستان‌شناسی به عنوان مجری و سرپرست هیأت حضور داشته است.

رییس پژوهشکده باستان‌شناسی تغییر کرد

مدیر گروه پژوهشی باستان‌سنجی در پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، مجری طرح مشترک ایران-آلمان در کاوش دشت ورامین (شهرستان ورامین- پیشوا)، مسؤول راه‌اندازی پردیس دانشگاه هنر اصفهان، مدیر مسؤول فصلنامه باستان‌شناسی پارسه، عضو هیأت تحریریه فصلنامه باستان‌شناسی پارسه، رییس دانشکده حفاظت و مرمت دانشگاه هنر اصفهان و عضو کمیته موزه‌های دانشگاه هنر اصفهان از دیگر مسؤولیت‌های حصاری در سال‌های گذشته بوده است.

در حکم مصیب امیری ـ رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ـ برای مرتضی حصاری آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند، جنابعالی به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان رییس پژوهشکده باستان‌شناسی پژوهشگاه منصوب می‌شوید.

توفیق روزافزون شما را در انجام مسؤولیت‌های مصوب به‌خصوص در راستای تحقق شرح وظایف محوله و سند راهبردی پژوهشگاه با بهره‌گیری از نیروهای متعهد، متخصص و شایسته و همچنین تشریک مساعی با سایر معاونت‌ها و مدیریت‌ها از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنیم.»

پیش‌تر روح‌الله شیرازی به مدت  سه سال ریاست پژوهشکده باستان‌شناسی را عهده‌دار بود.

close

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *